Про нас

Автосервіс
New Airbag

це повний комплекс послуг з ремонту та професійного відновлення систем безпеки автомобіля. Під час ДТП, в момент спрацювання AIRBAG, пошкоджується не тільки зовнішній вигляд салону, але і функціональність. Тож не гайте час, звертайтесь до нас! Ваша безпека - наша робота!

NewAirbag

Значний досвід

Використовуючи сучасні технології та  якісні матеріали. Ми здійснюємо повне відновлення кожного елемента  системи, а також зовнішнього вигляду деталей салону пошкоджених внаслідок спрацювання SRS AIRBAG

Виконуємо

Ремонт подушок безпеки з заміною піропатронів, реставрацію накладок, ремонт і перетяжку панелей торпедо, ремонт пасків безпеки, перетяжку стельової оббивки, сидінь, дверних карт.

Швидко та якісно

Робимо перепрошивку блоків управління SRS.
Гарантуємо якісне виконання замовлення та найкращий результат! Звертайтесь до нас сьогодні!

Переваги


ПОВНЕ ВІДНОВЛЕННЯ ЗОВНІШНЬОГО ВИГЛЯДУ

Застосовуючи сучасні технології та новітнє обладнання, ми не тільки відновлюємо функції кожного елемента системи безпеки, але і максимально реставруємо пошкоджені деталі салону до заводського стану.

ВИГІДНА ЦІНА

При високій якості наших робіт по реставрації подушок безпеки і деталей інтер'єру, їх вартість в нашому сервісному центрі «NEW AIRBAG» істотно нижче, ніж в офіційних дилерських центрах.

ПРАЦЮЄМО З УСІМА РЕГІОНАМИ

Якщо Ви знаходитесь не в Києві, але бажаєте скористатися послугами сервісного центру «NEW AIRBAG», Ви можете відправити пошкоджені деталі нам на ремонт логістичною компанією «Нова пошта» або іншим зручним способом.

Наші послуги


Відновлення <br/> подушок безпеки

Відновлення
подушок безпеки

Здійснюємо професійний ремонт подушок безпеки, керма, торпедо, стельових подушок, бічних подушок сидінь, AIRBAG колін.

Реставрація пасків <br> безпеки

Реставрація пасків
безпеки

Виконуємо ремонт пасків безпеки з заміною піропатрона, здійснюємо розблокування, відновлюємо робочий стан преднатяжителів.

Ремонт і перетяжка <br/> торпедо

Ремонт і перетяжка
торпедо

Відновлюємо приладову панель автомобіля з заводський вигляд. Підбираючи оригінальну фактур і колір матеріалу, проставляємо відтиск SRS AIRBAG.

Ремонт стелі, сидінь, <br> карт дверей

Ремонт стелі, сидінь,
карт дверей

Відновлюємо геометрію пошкоджених деталей, замінюємо оббивку, ліквідовуємо пропали і порізи, розірвані шви, здійснюємо фарбування шкіри і пластику, повну перетяжку салону авто та ін.

Реставрація накладок керма, торпедо, колін

Реставрація накладок керма, торпедо, колін

Відновлюємо пошкоджені, в результаті спрацьовування подушок безпеки, накладки Airbag і інші деталі інтер'єру під оригінал, здійснюємо продаж нових кришок керма.

Перепрошивка блоків <br/> SRS AIRBAG

Перепрошивка блоків
SRS AIRBAG

Виконуємо комплексний ремонт блоку SRS AIRBAG: зняття / монтаж, перепрограмуємо блок управління з видаленням кодів аварійних помилок Crash Data, відновлюємо функціонування блоку.

Відновлення подушок безпеки авто, ремонт блоку SRS AIRBAG

Відновлення подушок безпеки - це досить складний і відповідальний процес. За допомогою спеціалізованого обладнання проводиться скидання помилок в блоці управління, виконується перепакування мішка airbag і повна заміна спрацьованих механізмів (піропатронів / газогенераторів). Кришка-заглушка, яка рветься при "пострілі", реставрується або змінюється на нову. По суті, ремонт airbag повністю ідентичен виробничому процесу на заводі. Професійно відреставрована подушка безпеки виглядає і працює так само, як до пострілу. Усередині абсолютно новий механізм, готовий захищати пасажирів як і раніше.

Як влаштована система безпеки автомобіля?

1. Що таке SRS Airbag?

Система безпеки автомобіля SRS (Supplementary Restrain System, система Розгорнутої Безпеки) - це складний автомобільний вузол, що включає в себе: подушки безпеки водія і пасажирів, датчики удару, паски безпеки і натягувальні елементи, піропатрони, блок електронного управління SRS. Кожна марка автомобіля має власну компектацію та архітектуру. Більшість сучасних автомобілів обладнані комплектом з 8-10 подушок безпеки, в який входять:

 • подушка безпеки водія (розташована в рульовому колесі);
 • фронтальна подушка безпеки пасажира (розташована на торпедо);
 • бічні стельові шторки, що захищають голову при бічному ударі;
 • подушки безпеки колін (розташовані в нижній частині приладової панелі);
 • бічні подушки безпеки сидінь;

2. Як працюють подушки безпеки.

При зіткненні автомобіля з перешкодою спрацьовують датчики удару. Блок управління SRS Airbag фіксує інформацію, що надійшла і посилає сигнал до пиропатрону. Вміст газогенератора запалюється і активує аірбегі. Виробляється газоповітряна суміш, яка з блискавичною швидкістю, надходить в подушку безпеки. Нейлонова оболонка аірбега збільшуючись в розмірі, прориває обшивку салону та "зустрічає" на своїй поверхні рухоме  назустріч тіло. Одночасно з цим спрацьовують піропатрони пасків безпеки, блокуючи їх в натягнутому стані. Таким чином, захист пом'якшує силу удару і мінімізує наслідки зіткнення.

3. Що робити якщо спрацювали подушки безпеки?

Варто зауважити, що активний захист, до якого відносяться всі аірбегі, розрахований на однократне спрацьовування. Незалежно від того скільки подушок спрацювало, після пострілу система блокується і вимагає відновлення. На приладовій панелі загоряється індикатор несправності. Бувають ситуації, коли поломка може бути викликана і іншими факторами. Наприклад, несправністю датчиків, поганими контактами або збоєм в електронному блоці управління. Автомобіль з несправними подушками потенційно небезпечний в експлуатації, а значить йому потрібно, як можна швидше, повернути втрачені функції.

Відновлення SRS AIRBAG може бути виконано двома способами. Повна заміна подушок безпеки і всіх елементів системи, досить дорогий захід, яке виконується, як правило, у офіціалів. Вартість такої послуги може досягати декількох тисяч доларів. І такі витрати не завжди виправдані. Альтернативним варіантом, доступним за ціною, але не менш ефективним, є відновлення подушок безпеки з заміною пиропатронов і ремонтом блоку SRS. Комплекс реставраційних робіт активного захисту включає в себе зовнішнє і внутрішнє відновлення всіх елементів системи. В процесі роботи виконується:

 • заміна пиропатронов в подушках і ременях безпеки;
 • перепакування та заправка мішків airbag. Для повторного безперешкодного спрацьовування, airbag повинен бути складний відповідно до технологічних вимог виробника;
 • заміна пошкоджених проводів, перевірка контактів;
 • налаштування датчиків, скидання помилок і перепрошивка блоку управління srs;
 • усунення пошкоджень обшивки салону: заміна або перетяжка накладок керма, торпедо, дверних карт, стелі, ремонт розірваних швів на сидіннях.

Ремонт і відновлення подушок безпеки (airbag, аербег) у Києві

Працездатність системи безпеки автомобіля безпосередньо залежить від справності, надійної взаємозв'язку і бездоганною настройки кожного елемента. Ремонт подушок безпеки своїми руками - не найкраща ідея. В екстреній ситуації, навіть сама незначна помилка, допущена при ремонті SRS AIRBAG, може привести до фатальних наслідків для водія і пасажирів.

Якщо у Вашому автомобілі спрацювали подушки безпеки, заклинив пасок безпеки, на приладовій панелі горить або блимає лампочка airbag, не відкладайте ці проблеми "на потім" і не намагайтеся виправити їх самостійно. Довірте ремонт і відновлення системи безпеки досвідченим і акуратним майстрам!

У сервісному центрі «NEW AIRBAG» (Київ), Ви можете замовити діагностику, обслуговування та професійний ремонт SRS AIRBAG будь-якої складності. Виконуємо відновлення подушок безпеки будь-яких марок авто: Tesla, Nissan, Toyota, Renault, Volkswagen, Оpel, Ford, Peugeot, KIA, Skoda, Mazda, Saab, Seat, Subaru, Suzuki, Fiat, Hyundai, Chery, Chevrolet, Honda, Audi, Volvo, Geely, Dacia, Daewoo, Lifan, Daihatsu, Dodge, Jeep, Citroen, Lancia, Land Rover, BMW, Mercedes-Benz, Acura, Bentley, Lexus, Bugatti, Maserati, Іnfiniti, Jaguar і ін.

 

Ви можете замовити наступні послуги:

 • Ремонт і відновлення подушки безпеки керма (airbag водія);
 • Ремонт і відновлення подушки безпеки торпеди (airbag пасажира);
 • Реставрація подушок безпеки сидіння, колін, дверей, шторки безпеки (подушки безпеки даху);
 • Заміна / ремонт кришки подушки безпеки керма, торпедо;
 • Реставрація і перетяжка накладок керма "під завод" (шкіра, екошкіра, термовініл);
 • Ремонт шлейфу подушки безпеки;
 • Діагностика, ремонт і заміна блоку управління;
 • Прошивка блоку SRS AIRBAG, скидання помилки подушки безпеки;
 • Розблокування та ремонт пасків безпеки;
 • Заміна пиропатронів / газогенераторів;
 • Заміна датчику удару подушки безпеки;
 • Ремонт пошкоджень обшивки салону після спрацьовування подушок безпеки;
 • Реставрація і перетяжка сидінь, дверей, торпедо, стелі;
 • Пошиття чохлів, тентів на замовлення (за індивідуальними розмірами).

Ремонт і перетяжка салону після ДТП: відновлення торпеди, реставрація сидінь, дверних карт, стелі авто.

У більшості випадків, після спрацьовування подушок безпеки, з'являється необхідність в ремонті салону: приладовій панелі (торпедо), перетяжки стелі, сидінь, керма. Наші фахівці повернуть салону Вашого авто заводський вигляд. Завдяки великому досвіду роботи, ми можемо в стислі терміни реставрувати або частково замінити обшивку, зашити розірвані шви сидінь, перетягнути стелю і дверні карти, відремонтувати торпедо (приладову панель), зробити повну перетяжку і тюнінг салону.

 

Перетяжка салону: автомобілів, катерів, яхт, вертольотів і літаків

Пошиття і перетяжка салону в нашій майстерні здійснюється зносостійкими, високоякісними матеріалами (натуральна шкіра, алькантара, екошкіра, тканина). Великий практичний досвід, сучасне обладнання, гнучке ціноутворення та індивідуальний підхід до кожного замовлення, дозволяють нам реалізувати проекти будь-якої складності. Ми гарантуємо заводську якість пошиття кожному клієнту, незалежно від бюджету та обсягу виконуваних робіт. Спеціалісти сервісного центру New Airbag подарують салону Вашого транспортного засобу нове дихання, індивідуальність і комфорт, втілять в життя найсміливіші ідеї.

 

Ремонт та фарбування шкіри автомобіля

Якщо Вам не потрібна повна перетяжка салону, ми можемо виконати локальний ремонт пошкоджень, таких як: пропали, тріщини, подряпини та потертості. Залежно від складності дефектів, комплекс заходів локального ремонту салону автомобіля може включати фарбування, армування і проклейку подряпин, усунення тріщин полімерним складом, знежирення, колеровку або часткову заміну деталі обшивки.

 

У Вас є бажання скористатися послугами сервісного центру «NEW AIRBAG», але Ви перебуваєте не в Києві? Не проблема! Ми працюємо по всій Україні! Надішліть пошкоджені деталі до нас на ремонт логістичною компанією «Нова пошта» або іншим зручним способом. Ми гарантуємо акуратне, своєчасне виконання замовлення та якісний результат!

 

Отримати консультацію фахівця, дізнатися вартість робіт, замовити послугу можна за телефоном:

(067) 353-26-62

Відгуки

Додати відгук

ВІДЕОГАЛЕРЕЯ

Про компанію


Професійний сервісний центр «NEW AIRBAG» в Києві спеціалізується на комплексному відновленні системи безпеки і обшивки салону автомобіля після спрацювання подушок безпеки.

Професіоналізм персоналу, високий рівень сервісу, бездоганна якість робіт і використовуваних матеріалів, індивідуальний підхід до кожного вже оцінили безліч наших клієнтів, які залишилися задоволені виконаними нами роботами. Приїжджайте і Ви! Ми усунемо будь-які пошкодження! Ваша безпека - Наша робота!

Наші контакти:
м.Київ
вул.Кісловодська 56
+38 (067) 353-26-62

Графік роботи:
Понеділок - п'ятниця 9.00-18.00; субота з 9.00-15.00

Часті запитання