Про нас

Автосервіс
New Airbag

це повний комплекс послуг з ремонту та професійного відновлення систем безпеки автомобіля. Під час ДТП, в момент спрацювання AIRBAG, пошкоджується не тільки зовнішній вигляд салону, але і функціональність. Тож не гайте час, звертайтесь до нас! Ваша безпека - наша робота!

NewAirbag

Значний досвід

Використовуючи сучасні технології та  якісні матеріали. Ми здійснюємо повне відновлення кожного елемента  системи, а також зовнішнього вигляду деталей салону пошкоджених внаслідок спрацювання SRS AIRBAG

Виконуємо

Ремонт подушок безпеки з заміною піропатронів, реставрацію накладок, ремонт і перетяжку панелей торпедо, ремонт пасків безпеки, перетяжку стельової оббивки, сидінь, дверних карт.

Швидко та якісно

Робимо перепрошивку блоків управління SRS.
Гарантуємо якісне виконання замовлення та найкращий результат! Звертайтесь до нас сьогодні!

Переваги


ПОВНЕ ВІДНОВЛЕННЯ ЗОВНІШНЬОГО ВИГЛЯДУ

Застосовуючи сучасні технології та новітнє обладнання, ми не тільки відновлюємо функції кожного елемента системи безпеки, але і максимально реставруємо пошкоджені деталі салону до заводського стану.

ВИГІДНА ЦІНА

При високій якості наших робіт по реставрації подушок безпеки і деталей інтер'єру, їх вартість в нашому сервісному центрі «NEW AIRBAG» істотно нижче, ніж в офіційних дилерських центрах.

ПРАЦЮЄМО З УСІМА РЕГІОНАМИ

Якщо Ви знаходитесь не в Києві, але бажаєте скористатися послугами сервісного центру «NEW AIRBAG», Ви можете відправити пошкоджені деталі нам на ремонт логістичною компанією «Нова пошта» або іншим зручним способом.

Наші послуги


Відновлення <br/> подушок безпеки

Відновлення
подушок безпеки

Здійснюємо професійний ремонт подушок безпеки, керма, торпедо, стельових подушок, бічних подушок сидінь, AIRBAG колін.

Реставрація пасків <br> безпеки

Реставрація пасків
безпеки

Виконуємо ремонт пасків безпеки з заміною піропатрона, здійснюємо розблокування, відновлюємо робочий стан преднатяжителів.

Ремонт і перетяжка <br/> торпедо

Ремонт і перетяжка
торпедо

Відновлюємо приладову панель автомобіля з заводський вигляд. Підбираючи оригінальну фактур і колір матеріалу, проставляємо відтиск SRS AIRBAG.

Ремонт стелі, сидінь, <br> карт дверей

Ремонт стелі, сидінь,
карт дверей

Відновлюємо геометрію пошкоджених деталей, замінюємо оббивку, ліквідовуємо пропали і порізи, розірвані шви, здійснюємо фарбування шкіри і пластику, повну перетяжку салону авто та ін.

Реставрація накладок керма, торпедо, колін

Реставрація накладок керма, торпедо, колін

Відновлюємо пошкоджені, в результаті спрацьовування подушок безпеки, накладки Airbag і інші деталі інтер'єру під оригінал, здійснюємо продаж нових кришок керма.

Перепрошивка блоків <br/> SRS AIRBAG

Перепрошивка блоків
SRS AIRBAG

Виконуємо комплексний ремонт блоку SRS AIRBAG: зняття / монтаж, перепрограмуємо блок управління з видаленням кодів аварійних помилок Crash Data, відновлюємо функціонування блоку.

Відновлення подушок безпеки, ремонт SRS AIRBAG в Києві

Якщо в момент ДТП спрацювала подушка безпеки або приладова панель сигналізує про наявність помилки CRASH DATA, не намагайтесь ремонтувати їх самостійно. Будь-яка помилка може призвести до сумних наслідків, т.к. робота всіх деталей системи безпеки автомобіля взаємодіє з іншими і вимагає правильного використання. Сервісний центр New Airbag (Київ) виконує комплексний ремонт і відновлення подушок безпеки для будь-яких марок авто. Також Ви можете замовити наступні автопослуги:

  • перепрошивка блоків SRS
  • заміна піропатронів
  • реставрація накладок керма
  • розблокування та відновлення пасків безпеки

У Вас є бажання скористатися послугами сервісного центру «NEW AIRBAG», але Ви знаходитесь не в Києві? Не проблема! Ми працюємо по всій Україні! Відправте нам пошкоджені деталі логістичною компанію «Нова пошта» або іншим зручним способом. Мы гарантуємо аккуратне, своєчасне виконання та якісний результат!

Ремонт торпедо, стель, сидінь після ДТП, відновлення системи безпеки автомобіля.

Якщо в результаті ДТП спрацювали подушки безпеки, з'являється необхідність в ремонті приладової панелі, стелі, сидінь, керма. Наші фахівці повернуть салону початковий заводський вигляд, замінивши обшивку, відремонтувавши і перезарядивши SRS AIRBAG, зшивши розірвані шви, а при необхідності відновивши паски безпеки.

Перетяжка салонів автомобілів, катерів, яхт, вертольотів і літаків.

Пошиття виробів в нашій майстерні здійснюється, зносостійкими, високоякісними матеріалами (натуральна шкіра, алькантара, екошкіра, тканина), спеціально розробленими для певного виду транспорту.

Ми - компанія, яка допоможе зробити салон Вашого транспортного засобу індивідуальним, втілити Ваші ідеї та переваги в життя. Креативний та індивідуальний підхід до роботи - наш девіз. Довіртеся професіоналам! Якісно перетягнуті елементи салону перетворюють транспортний засіб до невпізнання. Приготуйтеся ловити захоплені погляди ваших друзів!

Ремонт і фарбування шкіри автомобіля.

Якщо Вам не потрібна повна заміна оббивки салону, ми виконуємо локальний ремонт пошкоджень, таких як: пропали, тріщини, подряпини і потертості. Залежно від складності дефектів, комплекс заходів локального ремонту салону автомобіля може включати фарбування, армування і проклейку подряпин, усунення тріщин полімерним складом, знежирення, колеровку або часткову заміну деталі обшивки.

Відгуки

Додати відгук

ВІДЕОГАЛЕРЕЯ

Про компанію


Професійний сервісний центр «NEW AIRBAG» в Києві спеціалізується на комплексному відновленні системи безпеки і обшивки салону автомобіля після спрацювання подушок безпеки.

Професіоналізм персоналу, високий рівень сервісу, бездоганна якість робіт і використовуваних матеріалів, індивідуальний підхід до кожного вже оцінили безліч наших клієнтів, які залишилися задоволені виконаними нами роботами. Приїжджайте і Ви! Ми усунемо будь-які пошкодження! Ваша безпека - Наша робота!

Наші контакти:
м.Київ
вул.Кісловодська 56
вул.Вербова 20-а
+38 (067) 353-26-62

Графік роботи:
Понеділок - п'ятниця 9.00-18.00; субота з 9.00-15.00

Часті запитання