ПЕРЕПРОШИВКА БЛОКУ SRS AIRBAG

Прошивка блоку SRS AIRBAG - це процес видалення інформації про зіткнення або несправності системи безпеки з внутрішньої незалежної пам'яті ЕБУ.

Блок SRS - це мозок системи безпеки автомобіля, від якого залежить працездатність всіх елементів захисту. Ремонт блоку SRS AIRBAG може знадобитися з двох причин:

  1. При пострілі подушок безпеки. У момент зіткнення, в блоці управління, фіксується інформація про характер удару - так звана помилка "CRАSН DАTА". На приладовій панелі загоряється аварійна лампочка SRS і спрацьовує програмне блокування модуля подушки безпеки
  2. При несправності в електричному ланцюгу: пошкодженні дротів, датчиків, поганих контактах ітп. Дізнатися точну причину можна за допомогою коду помилки.

ремонт блока srsІ в першому, і в другому випадку, для відновлення працездатності системи безпеки автомобіля знадобиться ремонт блоку SRS, який має на увазі перепрошивку і скидання помилок.

Щоб перепрограмувати блок SRS після спрацьовування, використовуються спеціальне обладнання. Програмне забезпечення зчитує коди несправностей, після чого обнуляє блок управління до дефолтних налаштувань, при цьому не зберігаючи інформацію про перепрошивання. Правильна прошивка знімає блокування з модуля подушок безпеки і повертає блок SRS в робочий стан. Ви фактично отримуєте повнофункціональний блок управління з заводськими параметрами.

 

Ремонт і перепрошивка блоку управління SRS AIRABAG в Києві

Сервісний центр NEW AIRBAG надає повний комплекс послуг по відновленню та налагодженню системи безпеки автомобілів будь-яких марок і моделей. У нашій компанії ви можете замовити професійну комп'ютерну діагностику, перепрошивку блоку і скидання пам'яті Airbag SRS (скидання помилки SRS). Ремонтуємо і налаштовуємо Airbag водія і пасажирські подушки безпеки, проводимо ремонт бічних подушок безпеки.

У Вас є бажання скористатися послугами сервісного центру «NEW AIRBAG», але Ви перебуваєте не в Києві? Не проблема! Ми працюємо по всій Україні! Надішліть пошкоджені деталі до нас на ремонт логістичною компанією «Нова пошта» або іншим зручним способом. Ми гарантуємо акуратне, своєчасне виконання замовлення і якісний результат!

Отримати попередню консультацію фахівця, дізнатися вартість робіт, замовити послугу, можна в офісі компанії за адресою: м Київ, вул. Кисловодська 56 або телефоном (067) 353-26-62