РЕМОНТ САЛОНУ АВТО: СТЕЛІ, СИДІНЬ, КАРТ ДВЕРЕЙ

Професійний ремонт салону автомобіля - це відмінний спосіб повернути інтер'єру ефектний заводський вигляд. Якісно і швидко усунемо будь-які проблеми з внутрішніми покриттями. Реставрація салону виконується із застосуванням найсучасніших засобів і технологій, а на всі роботи дається офіційна гарантія до 36 місяців.

Відновлення та реставрація салону авто в "NEW AIRBAG", Київ

Наші майстри кожен день успішно справляються з самими різними роботами. Виконуємо:

Локальний ремонт. Допомагає усунути дрібні дефекти: пропали, подряпини, розриви, тріщини на шкірі, потертості, сліди від сигарет. Ми застосовуємо спеціальні відновлювальні засоби, а після реставрації виконуємо якісне фарбування.

Частковий ремонт салону приходить на допомогу в тих випадках, коли виникає необхідність в усуненні більш серйозних ушкоджень. Як правило, до таких робіт відносять ремонт водійського крісла з повною або частковою заміною обшивки, перетяжку торпедо, керма, дверних карт або стелі.

Комплексний ремонт салону після ДТП або пострілу подушок безпеки - це широкий комплекс процедур, перелік яких залежить від кількості спрацювали подушок Аirbag і ступеня пошкодження поверхонь. Відновлення салону проводиться поетапно, в процесі роботи ми не тільки відновлюємо зовнішній вигляд салону, але і повністю повертаємо працездатність всієї системи безпеки автомобіля.

  • повне відновлення подушок безпеки "під завод";
  • діагностика і заміна всіх спрацювали пиропатронов;
  • реставрація ременів безпеки;
  • перепрошивка блоку управління SRS;
  • відновлення і перетяжка торпедо;
  • ремонт пластика і відновлення геометрії пошкоджених деталей;
  • ремонт керма з перетяжкою або заміною накладки AIRBAG;
  • ремонт та перетяжка стелі;
  • ремонт сидінь і бічних швів;
  • реставрація дрібних пошкоджень.

 

Передпродажна підготовка салону

"Втомлений" салон може значним чином скинути вартість при продажу автомобіля. Виправити ситуацію допоможе передпродажна підготовка. Ми якісно відреставруємо всі дефекти інтер'єру, виконаємо полірування пластику, оновимо оплетку керма, пофарбуємо шкіряну оббивку. При сильному значних пошкодженнях, можемо виконати пошиття чохлів на сидіння з екокожі, алькантари і спеціалізованих автомобільних тканин.

Ціна на ремонт салону в Києві індивідуальна в кожному випадку і залежить від переліку виконуваних робіт. Дізнатися точну вартість відновлення для Вашого авто можна безпосередньо в нашому сервісному центрі або за телефоном (067) 353-26-62. Дзвоніть - будемо раді Вам допомогти!