РЕМОНТ НАКЛАДОК КЕРМА, ТОРПЕДО, КОЛІН

Заглушка подушки безпеки (кришка, накладка, обманка airbag) - це декоративний елемент, який маскує вміст модуля подушки безпеки і надає інтер'єру салону завершений зовнішній вигляд.

У більшості автомобілів використовується три види накладок:

  • кришка подушки безпеки керма (водія)
  • кришка подушки безпеки торпедо (пасажира)
  • кришка подушки безпеки колін

При пострілі подушки, пластикова накладка розламується по технологічних швах. Залежно від ступеня пошкодження, кришка airbag може бути відновлена ​​або замінена на нову. Останній варіант приносить найменшу кількість проблем, проте ціна на установку нової накладки вас навряд чи порадує.

Відновлення кришки подушки безпеки стане оптимальним варіантом і за ціною, і за можливостями реставрації. Професійний ремонт накладки airbag дозволить не тільки заощадити кошти, але і повністю усунути наслідки пострілу. Особливо актуальна така послуга для власників тюнінгового салону. У комплексі з відновленням, ви можете замовити перетяжку подушки безпеки шкірою, термовінілом або алькантарою, яка за кольором і фактурою буде максимально наближена до оригінального матеріалу.

ВАЖЛИВО! Деякі автовласники відкладають ремонт системи безпеки "на потім" і використовують відновлені заглушки, як тимчасові обманки AIRBAG. Ми не радимо зловживати таким способом. Заглушка не зможе врятувати вам життя в аварійній ситуації. При першій же можливості змініть імітацію Airbag на повноцінний захист.

Реставрація накладки і перетяжка airbag в нашому Сервісному Центрі виконуються сертифікованими матеріалами та з обов'язковим дотриманням технологічних процесів. Також в нашій компанії Ви можете замовити ремонт і перепрошивку блоків SRS, розблокування ременів, комплексне відновлення AIRBAG.

Отримати попередню консультацію фахівця, дізнатися вартість робіт, замовити послугу, можна в офісі компанії за адресою: м Київ, вул. Кисловодська 56 або телефоном (067) 353-26-62