ВІДНОВЛЕННЯ, РЕМОНТ І ПЕРЕТЯЖКА ТОРПЕДО

Ремонт і відновлення торпедо (приладової панелі) - це одна з найбільш трудомістких і кропітких робіт в сегменті пасивної безпеки, що вимагає високої кваліфікації майстра і спеціалізованого устаткування. Реставрація торпеди може знадобитися з різних причин.

  1. При тривалій і активної експлуатації автомобіля поверхня приладової панелі набуває неохайного вигляду. Відновити зовнішній вигляд без глобальних витрат допоможе локальний ремонт торпедо. Фарбування позбавить від подряпин і тріщин на пластику, а також потертостей на шкірі. Пропали, розриви та інші дрібні дефекти оббивки допоможе безслідно усунути реставрація торпедо професійними засобами.
  2. Тривале перебування автомобіля під прямими сонячними променями, може привести до перегріву і деформації приладової панелі. Щоб не допустити такої ситуації, радимо затонувати скло атермальною плівкою. Якщо все ж обшивка запузирілась або передня панель здулася від перегріву, виправити проблему допоможе повна перетяжка торпеди.
  3. Ремонт торпедо після вибуху подушки безпеки вимагає особливої ​​уваги. Відновлена ​​панель повинна не тільки красиво виглядати, але і справно виконувати свої основні функції в подальшому використанні.

Ремонт і відновлення торпедо після ДТП. Етапи робіт.

Відновлення торпеди після аварії відбувається в кілька етапів.

  • Приладова панель демонтується і очищається від залишків обшивки, при необхідності відновлюється геометрія каркасу, проводиться ремонт тріщин торпедо і кришок airbag. Поверхня шліфується і готується до перетяжки.
  • Проводиться перезаправка подушок безпеки з заміною піропатронів.
  • Виконується перетяжка торпедо.

Перетяжка торпедо - які матеріали ми використовуємо?

Перетяжка торпеди в нашій компанії проводиться спеціалізованими матеріалами провідних європейських і американських виробників, що гарантує бездоганну якість і тривалий експлуатаційний термін.

Завжди в наявності більше 300 видів натуральної автомобільної шкіри, алькантари, екошкіри, термовінілу різних кольорів і фактури. Ми можемо перетягнути торпедо під завод або виконати пошиття за індивідуальним дизайном.

У Вас є бажання скористатися послугами сервісного центру «NEW AIRBAG», але Ви перебуваєте не в Києві? Не проблема! Ми працюємо по всій Україні! Надішліть торпеду до нас на ремонт логістичною компанією «Нова пошта» або іншим зручним способом. Ми гарантуємо акуратне, своєчасне виконання замовлення і якісний результат!

Ціна на ремонт і перетяжку торпеди в Києві коливається в широкому діапазоні і залежить від ступеня пошкодження і вибраних матеріалів.

Отримати детальну консультацію та розрахувати вартість відновлення торпеди вашого автомобіля, можна безпосередньо в сервісному центрі г. Киев, ул. Кисловодська 56 або за телефоном (067) 353-26-62